O firmie

 

O NAS

 

Zaczniemy nasz opis trochę nietypowo - co różni te dwa zdjęcia?

 

   

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Oczywiście można wymieniać długo :) O kilkudziesięciu latach różnicy w moim wieku nie wspominając. Ja doceniam przede wszystkim niesamowity skok w jakości fotografii ;) 

Ważne jest jednak to co je łączy - a jest to miłość do psów, która od lat jest równie mocna. 

Psy były z nami zawsze. Każdy inny, ale wszystkie wciąż żyją w naszych sercach, bo to one pozwoliły nam coraz lepiej rozumieć świat czworonożnych przyjaciół.

W pewnym momencie wiedzieliśmy już, że to co czyni nas szczęśliwymi to przebywanie i praca-zabawa z psem.

I tak w roku 2010 do naszego domu trafił Karat (rasy Flat Coated Retriever) i mogę dziś z 99% pewnością powiedzieć, że to rasa, która pozostanie z nami już na zawsze.

 

Retriever to pies myśliwski i jego pasja do aportowania jest podsumowaniem naszej decyzji o powstaniu sklepu Psygoda.

To dla naszego pierwszego psa tej rasy Karata i kolejnych Spinela i Carbo chcemy propagować aktywne spędzanie czasu na łonie natury w pogoni za wałkami nazywanymi dummy.

Radość jaką nasze psy mają podczas tej pracy-zabawy to coś co chcemy aby każdy właściciel psa myśliwskiego miał okazję zobaczyć i rozwinąć u swojego  czworonoga. Treningi i zawody pozwalają nam wciąż uczyć się o specyfice ras myśliwskich a naszą wiedzą chętnie dzielimy się z każdym kto chce prowadzić aktywne życie z psem. 

Uzupełnieniem naszego asortymentu są produkty dla ras tropiących oraz artykuły, które każdy właściciel aktywnego czworonoga mieć powinien czyli obroże, smycze, gwizdki itp 

Dziękujemy, że do nas zajrzeliście oznacza to bowiem, że dla Was również liczy się pasja Waszego Psyjaciela. Zapraszamy do naszego sklepu, który wciąż rozwijamy, dbając o to aby produkty były jak najlepszej, testowanej zawsze przez nas i nasze psy, jakości.

  

 

 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl